PARTNERPLAST to obecnie największy Polski i jeden z największych Europejskich dostawców żeliwa drogowego i kanalizacyjnego wykonanego z żeliwa sferoidalnego.

Od lat promujemy nasza markę: SFERO. Naszą silę stanowią dwie odlewnie o łącznej mocy produkcyjnej ponad 400 ton miesięcznie. Cały proces produkcyjny prowadzony jest i kontrolowany zgodnie z wymogami normy europejskiej PN:EN 124-2.

W naszej ofercie znajdą Państwo włazy i wpusty drogowe klasy C250-D400 jak również produkty lotniskowe klasy E600-F900. Nasze produkty to wynik połączenia najlepszych praktyk począwszy od projektowania wyrobu, poprzez produkcję odlewu, kontrolę jego jakości aż po jego dostawę do Klienta.

Nasze produkty zaprojektowane są przez naszych inżynierów zgodnie z wymogami europejskiej normy PN:EN 124-2. SFERO to żeliwa spełniające wszystkie wymogi polskich i europejskich norm budowlanych, solidnie i estetycznie wykonane, optymalne cenowo, a pod względem cech produktu niejednokrotnie przewyższające podobne tego typu produkty na rynku.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem otwartym na potrzeby i sugestie klientów. Zaletą firmy jest także szybka i fachowa obsługa odbiorców w kraju jak i za granicą oraz możliwość dopasowania się do ich indywidualnych potrzeb.